Haber

Ayyıldızspor Başkanı Ayşegül Günay centilmenlik çağrısı yaptı

Denizli Amatör Futbol Liglerinde mücadele eden Ayyıldızspor’un yeni kulüp başkanı Ayşegül Günay, yeni dönemde tüm kadroyu centilmen olmaya davet etti.

Yeni dönem açılış törenine katılan Oto20 Ayyıldızspor Kulüp Lideri Ayşegül Günay, teknik heyet ile görüş alışverişinde bulunurken, özellikle altyapıdaki futbolcularla yakından ilgilendi. Lider olarak seçilmesiyle ilgili konuşan lider Günay, spora ve futbola uzak bir insan olmadığını belirterek, “Beni yakından tanıyanlar bugün bu platformda bu görevde olmama şaşırmadı. ve çocukluğumdan beri futbol izlerim.Yeterli bir seyirciyimdir.Fakat fazla oynama fırsatım olmadı.Futbol bizim evde eksik olmaz. Spor Beni önemseyen ve seven bir ailem var. Futboldan ve toplumdan uzak değilim. Özellikle çocukları çok seviyorlardı. Çünkü çocukların ve gençlerin hayatlarına dokunma bilinciyle hareket eden ve bu bilinçle bir basamak olma hedefiyle hareket eden bir bakış açısı var. O yüzden bu çatı altında olmaktan çok mutluyum” dedi.

“Bomba Hakkında Geliyoruz”

Başkan Ayşegül Günay, yeni sezondan beklentilerini ve hedeflerini anlatan, “Yeni dönemde, yeni yüzlerle ve yeni yönetimle sahada bomba gibi bir takım olacak. Çünkü hedeflerimiz büyük. başarı çok farklı. Skorbordda ne olursa olsun dostluk, kardeşlik ve Türk futbolunun kazandığı gençler, “Bu karşılaşmaları görmek ve gerçekleştirmek için sahalarda olacağız. Dolayısıyla bu bilinçle hareket ettiğimiz sürece başarının kaçınılmaz olacağından eminim. Geçen yıl yakaladığımız başarıları katlayarak sürdüreceğimize inanıyorum.” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu